piątek, 28 czerwca 2013

Promocja do drugiej klasy

Dzisiaj jak każdy uczeń wie jest zakończenie roku szkolnego. Ja już wróciłam. Zakończenie  trwało krócej niż mówiła nam wychowawczyni. Było nudno,ale za razem smutno. 
Żegnaliśmy 3 klasy. Wiem,że to dziwne,ale prawie się popłakałam patrząc na moją dobrą koleżankę (teraz już absolwentkę gimnazjum) Po długim przemówieniu pani dyrektor. Odnosiło się głównie do klas trzecich. Rozeszliśmy się do klas. W trakcie przemówienia myślałam "Dlaczego 2-miesięczne wakacje zawsze się dłużą,a 10 miesięcy w szkole umyka jak za pstryknięciem palcami?" Czy Wy także odnosicie takie wrażenie?
 W klasie wychowawczyni wręczyła świadectwa tym osobom,którym nie udało zdobyć się wyróżnienia (paska) Do tych osób zaliczałam się między innymi ja. Niestety ;/ Dostałam nagrodę w postaci książki za 100% frekwencję. Następnie wychowawczyni pożyczyła nam wesołych wakacji, prawie każdy dał bukiet kwiatów i rozeszliśmy się do domu. 
 Mam dla Was jeszcze stylizacje. Nie będę się o niej rozpisywać. Najlepiej będzie jak sami zobaczycie i ocenicie ;)

Bluzka: River island
Spódnica: Mango
Buty: Ecco1 komentarz:

  1. Ja akurat mam na odwrót :D To 10 miesięcy w szkole strasznie mi się dłuży,a wakacje strasznie szybko umykają :/ Co do stylizacji,to jest całkiem ładna :* Najbardziej podoba mi się spódnica ♥ Bluzka nie jest w moim stylu,ale jest ładna :3

    OdpowiedzUsuń

- nie bawię się w "obserwacje za obserwację". Jeśli podoba Ci się mój blog dodaj się do czytelników
- każdy komentarz motywuje mnie do dalszego pisania
- Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze i każdy z osobna ;)