sobota, 1 lutego 2014

Pierwsze urodziny bloga!


Post powinien pojawić się wczoraj, ale najpierw chciałam zmienić nagłówek na urodzinowy. Niestety nie wyszło. Z okazji 1 urodzin bloga "TheOlga" postanowiłam opowiedzieć Wam trochę skąd w ogóle wpadłam na pomysł założenia bloga. 

Zaczęło się od blogów stardollowych. Czytałam kilka takich blogów. Dla zainteresowanych powiem,że był to blog "Uzależnieni" i "Stardoll i My". Po kilku tygodniach postanowiłam,że dołączę do obserwatorów. Na początku roku szkolnego 2012/13 odkryłam pierwszy blog modowy, zainspirowało mnie to do stworzenia własnego bloga. I tak właśnie 31 stycznia 2013r. powstał mój blog. Na początku nazywał się "Moda realna i stardollowa" Chciałam umieszczać na nim moje stylizacje i porównywać je ze stylizacjami mojej Martine.
Szybko zmieniłam zdanie. Zrezygnowałam ze stardollowych stylizacji. Zmieniłam nazwę bloga na "TheOlga". Zaczęłam pisać na nim o wszystkim. Przez długi czas nikt prócz mojej mamy nie czytał bloga. Licznik obserwatorów wskazywał 0. Z biegiem czasu powoli, ku mojemu zdziwieniu zaczęło przybywać obserwatorów. Zrozumiałam,że blog zapragnął pokazać się światu. Zmotywowało mnie to do dalszego pisania. Na chwilę "TheOlga" obserwuje 46 osób. W porównaniu z innymi blogami to mało, ale ja uważam,że osiągnęłam cel. Oczywiście cały czas czekam na nowych czytelników. ;)
4 komentarze:

 1. Oo gratuluję ;3

  moje-kolorowe-zycie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję.
  masz rację ! :) lepiej mieć mniej obserwatorów, ale mieć pewnosc czytaja oni to co piszesz :)

  http://anddreamsbecomeareality.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulajee ;*
  może wspólna obserwacja ?
  mint-strawberry.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja też kiedyś lubiłam Stardoll :P Gratuluję urodzin ;)

  http://ragazzacomune.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

- nie bawię się w "obserwacje za obserwację". Jeśli podoba Ci się mój blog dodaj się do czytelników
- każdy komentarz motywuje mnie do dalszego pisania
- Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze i każdy z osobna ;)